Наказ про нагородження учнів школи

Наказ

по Горлівському навчально-виховному комплексу «Загальноосвітня

школа І-ІІІ ступенів № 14 — багатопрофільний ліцей «Лідер»

Горлівської міської ради Донецької області

.

від 27 травня 2011 року                                                                                                          № 45

м. Горлівка

.

Про нагородження учнів школи

.

У зв’язку із закінченням навчального року та на підставі рішення педагогічної ради від  27 травня  (протокол № 5)

НАКАЗУЮ:

1. Нагородити Похвальним листом за високі досягнення у навчанні, старанність, наполегливість, ретельне виконання обов’язків учнів

1-А класу:

Волобуєву Аліну

Єгорову Єлизавету

Клещевникова Єгора

Тарнакіну Анастасію

1-Б класу:

Казачук Вікторію

Команденко Карину

Маніхіну Владиславу

Вдовенко Варвару

1-В класу:

Мітькову Анну

Шульгу Ганну

Рижикова Володимира

2-А класу:

Малікову Яну

Ексарова Владислава

Крамаря Миколу

Гоменюк Анастасію

2-Б класу:

Галахову Діану

Костікова Михайла

Куплінова Володимира

Смирнову Анастасію

Щербан Аліну

Щербань Карину

2-В класу:

Глотова Владислава

Завакевич Дар’ю

Холову Дар’ю

Завражного Павла

3-А класу:

Штирікову Дар’ю

Черчесова Ярослава

Сідченко Катерину

Єлисєєва Микиту

Синявського Даніїла

3-Б класу:

Магазінова Богдана

Огу Стефні

3-В класу:

Антонюк Есенію

Балацьку Дарину

Грішину Анастасію

Ісакову Анну

Харченка Валерія

4-А класу:

Гончаренка Івана

Войтюк Владиславу

Поташа Сергія

Студеннікова Владислава

4-Б класу:

Рибак Марію

Щабріну Анастасію

Ткаченко Владиславу

Стребкову Олександру

Іванову Євгенію

Бублей Ангеліну

Вару Дарину

Гречку Артема

4-В класу:

Біджиєву Яну

Карелова Віктора

5-Б класу:

Максименка Данила

6-А класу:

Зогову Ксенію

Нікульшина Дмитра

Мацюпу Інну

Аксенкову Сусанну

6-Г класу:

Алієву Єгану

Абрамову Юлію

Фесенка Владислава

Кравченка Івана

7-А класу:

Юшкова Микиту

Афонькіну Анастасію

7-Б класу:

Ігошину Олесю

7-В класу:

Чернишенко Тетяну

Завражну Альону

8-А класу:

Легостаєва Івана

Пац Еветту

Штирікову Марію

Репетій Каріну

8-В класу:

Збожну Ірину

10-А класу:

Черепову Анастасію

10-Б класу:

Єпіхова Юрія

Савченко Катерину

Кирилову Юлію

.

2. Нагородити Почесною грамотою учнів школи — переможців та призерів обласних та міських олімпіад, предметних конкурсів:

Єпіхова Юрія — 10-Б клас — за ІІІ місце в обласній олімпіаді з математики, І місце в міських олімпіадах з математики, хімії, ІІ місце в міській олімпіаді з фізики, ІІІ місце в міській олімпіаді з історії

Скібу Марину — 9-Б клас  — за ІІІ місце в обласній олімпіаді з математики, за І місце у міських олімпіадах з математики, правознавства та краєзнавчої олімпіади, ІІ місце у міській олімпіаді з історії та ІІІ місце у міській олімпіаді з хімії

Пац Еветту — 8-А клас — за ІІ місце в обласній олімпіаді з української мови, міській олімпіаді з російської мови, І місце у міській олімпіаді з української мови та ІІІ місце у міській олімпіаді з англійської мови

Легостаєва Івана — 8-А клас — за ІІІ місце в обласній олімпіаді з історії, І місце у міській олімпіаді з історії, ІІ місце у міській олімпіаді з біології, ІІІ місце у міській олімпіаді з географії

Нерезову Тетяну — 9-Б клас — за І місце у міській олімпіаді з німецької мови, ІІІ місце у міській олімпіаді з української мови та ІІ місце у конкурсі знавців української мови ім. П.Яцика

Штирікову Марію — 8-А клас — за І місце у міській олімпіаді з російської мови, ІІІ місце у міській олімпіаді з англійської мови

Павлову Ірину — 10-А клас — за ІІ місце в міській олімпіаді з правознавства

Черепову Анастасію — 10-А клас — за І місце у міському конкурсі «Георгій Береговий — шлях до Всесвіту» та ІІІ місце у міському конкурсі творчих робіт «Пасхальна райдуга»

Семенюк Віолетту — 10-Б клас — за І місце в міській олімпіаді з екології та ІІ місце у міському конкурсі учнівських проектів «Вплив чинників ризику на репродуктивне здоров’я»

Хруля Євгена — 10-Б клас — за І місце в міській олімпіаді з екології

Гавриленко Ганну — 10-Б клас — за ІІ місце в міській олімпіаді з екології

Камшилову Анну — 10-Б клас — за ІІІ місце в міській олімпіаді з англійської мови

Савченко Катерину — 10-Б клас — за ІІІ місце у конкурсі знавців української мови ім. П.Яцика, за ІІ місце у міському конкурсі учнівських проектів «Вплив чинників ризику на репродуктивне здоров’я»

Богачук Олену — 10-Б клас — за І місце у міському конкурсі малюнку «У природы нет плохой погоды» та І місце у краєзнавчій олімпіаді

Лисенко Ольгу — 10-Б клас — за ІІ місце у міському конкурсі учнівських проектів «Вплив чинників ризику на репродуктивне  здоров’я»

Шкрум Ілону — 10-Б клас — за ІІ місце у міському конкурсі учнівських проектів «Вплив чинників ризику на репродуктивне здоров’я»

Васильченка Ярослава — 10-Б клас — за І місце в міській краєзнавчій олімпіаді

Маматченка Микиту — 10-Б клас — за І місце в міській краєзнавчій олімпіаді

Макарова Макара — 10-Б клас — за І місце в міській краєзнавчій олімпіаді

Репетій Катерину — 10-М клас — за ІІІ місце в міській олімпіаді з правознавства та астрономії

Васильченка Іллю — 10-М клас — за ІІІ місце в міській олімпіаді з астрономії

Єфремову Валерію — 9-А клас   — за ІІІ місце у міському конкурсі «Я відкриваю Шевченка»

Бєлокобильського Євгена — 9-Б клас — за І місце у міській краєзнавчій олімпіаді

Буряченко Владиславу — 9-Б клас — за ІІІ місце у міській олімпіаді з історії та правознавства

Бакланову Ольгу — 9-В клас — за ІІІ місце у міській олімпіаді з економіки

Тіхонову Юлію — 9-В клас — за І місце у міському конкурсі творчих робіт «Пасхальна райдуга»

Савченкову Олександру — 8-А класс — за ІІІ місце у міській олімпіаді з трудового навчання

Репетій Карину — 8-А клас — за ІІІ місце у міській олімпіаді з фізики

Лейбак Ангеліну — 8-А клас — за ІІІ місце у міському конкурсі творчих робіт «Пасхальна райдуга»

Гарб’як Анастасію — 7-А клас — за ІІІ місце у міській олімпіаді з математики

Ігошину Олесю — 7-Б клас — за І місце у Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Т.Г.Шевченка

Юхименко Валерію — 7-Б клас — за І місце у міському конкурсі крейдяного малюнка, присвяченого Дню Перемоги

Якубову Тетяну — 7-Б клас — за І місце у міському конкурсі крейдяного малюнка, присвяченого Дню Перемоги

Федорову Олександру — 7-Б клас — за І місце у міському конкурсі крейдяного малюнка, присвяченого Дню Перемоги

Зогову Ксенію — 6-А клас — за І місце у міській олімпіаді з німецької мови, міському конкурсі «Георгій Береговий — шлях до Всесвіту», ІІ місце у Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Т.Г.Шевченка

Нікульшина Дмитра — 6-А клас — за ІІ місце у міській олімпіаді з німецької мови

Аксенкову Сусанну — 6-А клас — за ІІ місце у конкурсі знавців української мови ім. П.Яцика

Мацюпу Інну — 6-А клас — за ІІІ місце у міському конкурсі творчих робіт «Пасхальна райдуга»

Бистру Анастасію — 6-А клас — за І місце у міських конкурсах «Найкращий читач», «Творча юнь Донбасу», «Податки очима дітей»

Зініну Елону — 6-А клас — за І місце у міському конкурсі «Творча юнь Донбасу»

Селіну Діану — 6-Б клас — за ІІІ місце у міському конкурсі малюнку «Рятувальник очима дітей»

Гогільчина Андрія — 6-Г клас — за І місце у міському конкурсі дитячого малюнку, присвяченого Дню Перемоги

Рибку Аліну — 6-Г клас — за І місце у міському конкурсі крейдяного малюнку, присвяченого Дню Перемоги

Алієву Єгану — 6-Г клас — за І місце у міському конкурсі крейдяного малюнку, присвяченого Дню Перемоги

Строкат Дар’ю — 6-Г клас — за І місце у міському конкурсі крейдяного малюнку, присвяченого Дню Перемоги

Антипову Дар’ю — 5-Б клас — за ІІІ місце у міському конкурсі малюнку «Космічні фантазії»

Бєлокобильську Марію — 5-Б клас — за ІІІ місце у міському конкурсі малюнку «Як я уявляю свою майбутню професію»

Максименка Данила — 5-Б клас — за І місце у міському конкурсі «Георгій Береговий — шлях до Всесвіту»

Скорик Анастасію — 5-В клас — за ІІІ місце у міському конкурсі дитячого малюнку «Моє рідне місто» та міському конкурсі творчих робіт «Пасхальна райдуга»

Кучинську Вікторію — 5-В клас — за ІІ місце у міському конкурсі творчих робіт «Пасхальна райдуга»

.

3. Нагородити грамотою за активність та відповідальність, за працьовитість, за участь у шкільних справах, допомогу в організації та проведенні свят, конкурсів, вистав учнів:

Савченко Катерину — 10-Б

Богачук Олену — 10-Б

Астаф’єву Анастасію — 10-Б

Цуркан Дар’ю — 10-М

Черепову Анастасію — 10-А

Кавуна Ярослава — 9-А

Репетій Катерину — 10-М

Новікову Кристину — 9-Б

Нагорну Олену — 9-В

Магомедрасулову Єлизавету — 8-В

Лисенко Ольгу — 10-Б

Лободюк Орину — 8-В

Граніна Данила — 7-А

Попсуєву Дар’ю — 7-В

Коваленка Кирила — 7-В

Зогову Ксенію — 6-А

Отрощенко Анастасію — 5-Б

Лобзу Дар’ю — 5-Б

Савченко Наталію — 5-Б

Марчука Дмитра — 5-Б

Шестерніна Івана — 5-Б

Максименка Данила — 5-Б

Носулю Аліну — 5-Б

Зикову Катерину — 5-Б

Рябікіну Валерію — 5-Б

Якубову Карину — 5-Б

Бережну Аліну — 5-Б

Єфіменкову Тетяну — 9-Б

Денисову Еліну — 9-Б

Безсонову Марію — 6-Г

Хрущову Тетяну — 10-М

Власову Юлію — 8-Б

Фесенка Владислава — 6-Г

Мацюпу Інну — 6-А

Єнютіну Валентину — 10-А

Морозову Поліну — 8-Б

Мільську Елеонору — 6-В

Почтарьову Ярославу —  6-В

Коробко Марину — 6-Г

Бойко Дар’ю — 4-Б

Бублей Ангеліну — 4-Б

Вару Дарину — 4-Б

Іванову Євгенію — 4-Б

Левицьку Владу — 4-Б

Селеші Владу — 4-Б

Чернегу Олександру — 4-Б

Ніколаєва Максима — 6-В

Троценка Костянтина — 6-В

Афонькіну Анастасію — 7-А

Кандар Анастасію — 7-А

Драч Катерину — 7-А

Гарб’як Анастасію — 7-А

Любезну Маргариту — 7-Б

Немчинову Анастасію — 7-В

Чернишенко Тетяну — 7-В

Нішонову Марину — 7-В

Керекелицю Альону — 8-А

Штирікову Марію — 8-А

Савченкову Олександру — 8-А

Пац Еветту — 8-А

Вострікову Ірину — 8-Б

Пурх Марину — 8-Б

Скорик Ангеліну — 8-Б

Буркову Марину — 8-Б

Лейбак Ангеліну — 8-В

Єфремову Валерію — 9-А

Іванчук Анастасію — 9-Б

Судовцеву Марину — 9-Б

Виноградську Анастасію — 9-Б

Бєлокобильського Євгена — 9-Б

Нікітіна Сергія — 9-Б

Нерезову Тетяну — 9-Б

.

4. Нагородити грамотою за вагомий внесок у популяризацію кращих військових традицій українського народу, патріотизму, високого служіння Батьківщині серед молоді міста, школи та виявлені відмінну виправку, дисциплінованість, відповідальність:

Лейбака Євгена — 10-А

Бусловського Михайла — 10-А

Єгіяна Георгія — 10-М

Лисакова Дмитра — 10-М

Бандурка Богдана — 8-А

Роговика Ярослава — 8-А

Шульгу Артема — 10-М

Абалімова Микиту — 10-М

Петрова Олега — 8-В

Степанова Віталія — 8-В

Галущака Віктора — 8-В

Савіна Владислава — 7-Б

Мінька Микиту — 9-Б

Пономарцева Олега — 10-А

Талибова Аміля — 9-В

Сватковського Богдана — 9-В

Федотова Костянтина — 9-В

Балаболіну Дар’ю — 9-Б

Скібу Марину — 9-Б

Шубіна Антона — 9-В

Гуцула Василя — 10-М

.

5. Нагородити грамотою за високі спортивні досягнення, пропаганду здорового способу життя, підвищення рейтингу школи перемогою в міських змаганнях:

Левадну Анастасію — 9-А за перемогу в міських  змаганнях з легкої атлетики

Шерматову Руслану — 7-А за перемогу в міських змаганнях з легкої атлетики

Юшкова Микиту — 7-А за перемогу в районних змаганнях з шахів

Файзуллаєву Сабіну — 6-А за перемогу в міських змаганнях з легкої атлетики

Клешньова Олександра — 6-А за перемогу в районних змаганнях з шахів

Дегтяря В’ячеслава — 6-А за перемогу в міських змаганнях «Веселі старти»

Орзулова Данила — 5-А за перемогу в районних змаганнях з шахів

Бабкову Єлизавету — 5-В за перемогу в міських змаганнях «Веселі старти»

Мартинюка Михайла — 5-В за перемогу в міських змаганнях «Веселі старти»

Борисову Лоліту — 4-Б за перемогу в міських змаганнях «Веселі старти»

Суслову Зою — 4-Б за перемогу в міських змаганнях «Веселі старти»

Альохіну Олену — 4-В за перемогу в міських змаганнях «Веселі старти»

Гамалійчука Дениса — 4-В за перемогу в міських змаганнях «Веселі старти»

Овсяннікова Олексія — 4-В за перемогу в міських змаганнях «Веселі старти»

Найдьонову Дар’ю — 4-В за перемогу в міських змаганнях «Веселі старти»

Гурей Кирила — 3-Б за перемогу в міських змаганнях «Веселі старти»

.

6. Оголосити подяку за надану допомогу школі під час прийому делегації учнів зі Львівської області:

6-А    Бистрим Анні Борисівні та  Ігорю Геннадійовичу

7-А     Гарб’як Тетяні Вікторівні та Ігорю Ігоровичу

7-А     Кандар Галині Миколаївні та Ігорю Михайловичу

8-Б    Бурковим Олені Сергіївні та Ігорю Олеговичу

8-Б    Морозовим Тетяні Миколаївні та Сергію Олександровичу

9-В     Рябіч Інні Іванівні та Анатолію Івановичу

9-В    Тихоновим Ірині Миколаївні та Юрію Михайловичу

9-А    Суровегіним Ірині Володимирівні та Сергію Андрійовичу

9-Б     Бєлокобильським Світлані Михайлівні та Владиславу Вікторовичу

9-Б    Куркіним Наталії Валеріївні та Андрію Миколайовичу

9-Б    Скібі Олені Михайлівні та Сергію Анатолійовичу

10-М Цуркан Ірині Василівні та Євгену Михайловичу

.

Директор                                                                                                                       Л.В.Ісакієва

Оставить комментарий

Поиск
Рубрики
Архивы