Ноябрь 2012

Вітаємо

Переможців

ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики

Гарб’як Анастасію (9-А) І місце (вчитель Маналатій С.Б.)

Перегудова Олексія (7-В) – І місце (вчитель Маналатій С.Б.)

Стребкову Олександру (6-Б) – І місце (вчитель Абрамова С.А.)

Заріпову Катерину (11-М) – ІІІ місце (вчитель Бабак Н.А.)

Зогову Ксенію (8-А) – ІІІ місце (вчитель Маналатій С.Б.)

Забожан Ірину (6-Б) – ІІІ місце (вчитель Абрамова С.А.)

Вітаємо

Переможців

ІІ етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

Аксенкову Сусанну (8-А клас) — І місце (вчитель Щербан О.В.)

Пац Еветту  (10-М  клас) — ІІ місце (вчитель Ковальова І.О.)

Магазінова Богдана (5-А клас) — ІІ місце (вчитель Щербан О.В.)

Ігошину Олесю (9-Б клас) — ІІІ місце (вчитель Ковальова І.О.)

Відбувся обласний конкурс авторських бізнес-проектів старшокласників

Завершальний етап навчання старшокласників в обласній дистанційній бізнес-школі відбувся  24 листопада 2012 року. Нас гостинно приймав Донецький державний університет управління, викладачі якого протягом року здійснювали методичний супровід підготовки майбутніх бізнесменів.

Читати далі »

Векторы сотрудничества: школа — облИППО — Донецкая областная организация Ассоциация руководителей школ Украины

22 ноября в Донецком областном институте последипломного педагогического образования проходил заключительный этап областного конкурса педагогического мастерства учителей русского и украинского языков «Педагогический Х-фактор».


Читати далі »

Вітаємо

Переможців

ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади

з географії

Легостаєва Івана (10-Б) – ІІ місто (вчитель Саморядова Ю.М.)

з екології

Хуранову Жанну (10-М) – ІІІ місто (вчитель Муравйова Л.М.)

Вітаємо

Переможців

ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади

з географії

Легостаєва Івана (10-Б) ІІ місце (вчитель Саморядова Ю.М.)

з екології

Хуранову Жанну (10-М) – ІІІ місце (вчитель Муравйова Л.М.)

Вітаємо

Переможців

ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

Пац Еветту (10-М клас) — І місце (вчитель Ковальова І.О.)

Максименка Даніїла  (7-Б  клас) — ІІ місце (вчитель Якуніна В.П.)

Репетій Каріну (10-М клас) — ІІ місце (вчитель Ковальова І.О.)

Ігошину Олесю (9-Б клас) — ІІІ місце (вчитель Ковальова І.О.)

Увага!Затверджено порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2013 р.

Наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 жовтня 2012 року № 1130 затверджено порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2013 році.

Календар ЗНО — 2013

04.01-05.03

Реєстрація

3 червня

Хімія

5,6 червня

Українська мова та література

8 червня

Іноземні мови

10 червня

Російська мова

12,13 червня

Математика

15 червня

Географія

17 червня

Всесвітня історія

19,20 червня

Історія України

22 червня

Фізика

25 червня

Біологія

27 червня

Світова література

18.06-07.07

Оголошення результатів

Любимо рідне місто

15 листопада цього року центром туризму та краєзнавства була проведена олімпіада «Горлівка художня» на туристичній базі «Сім доріг». Честь рідної школи захищала команда «Юні слідопити» — 7-Б клас.

Читати далі »

Учимся толерантности

15.11.2012г. в лицее «Успех» представители школьного евроклуба KEY” Горловского УВК «ОШ IIII ст. №14 – многопрофильный лицей «Лидер» Савченкова Александра (10-М кл.), Хуранова Жанна (10-М кл.) и Керекелица Алена (10-Б кл.) приняли активное участие в тренинге, который был посвящен Дню Толерантности.

Читати далі »

Поиск
Рубрики
Архивы