Декабрь 2010

В январе Дни рождения празднуют…

ПОЗДРАВЛЯЕМ!!!

Самойленко Людмила Сергеевна

Боровая Ольга Анатольевна

Ковалёва Ирина Олеговна

Дрозд Виктория Федосеевна

Саморядова Юлия Николаевна

Сухаревская Елена Евгеньевна


Поздравляем с Новым 2012 годом!

Поздравляем с самым лучшим,
Древним праздником веселым,
Самым нежным и певучим,
Белоснежным годом новым;
Пусть придут в году грядущем
К Вам удача и успех!
Пусть он будет самым лучшим,
Самым радостным для всех!
Пусть для вас — людей хороших,
Не боящихся забот
Будет он не просто новый,
А счастливый новый год!

Вітаємо переможців та призерів міських олімпіад, предметних та творчих конкурсів, спортивних змагань!

З астрономії

Васильченко Ілля 11-М — ІІІ м. (уч. Демочка Н.П.)

Репетій Катерина 11-М — ІІІ м. (уч. Демочка Н.П.)

З німецької мови

Зогова Ксенія 6-А — І м. (уч. Голодюк Л.М.)

Нерезова Тетяна 9-Б — І м. (уч. Голодюк Л.М.)

Нікульшин Дмитро 6-А — ІІ м. (уч. Голодюк Л.М.)

З екології:

Семенюк Віолетта 10-Б — І м. (уч. Муравйова Л.М.)

Хруль Євген 10-Б — І м. (уч. Муравйова Л.М.)

Гавриленко Ганна 10-Б — ІІ м. (уч. Муравйова Л.М.)

З англійської мови:

Пац Еветта 8-А — ІІІ м. (уч. Курасова О.В.)

Штирікова Марія 8-А — ІІІ м. (уч. Романенко Н.Є.)

Камшилова Ганна 10-Б — ІІІ м. (уч. Удод Т.В.)

ІІ (міський) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу

української та студентської молоді ім. Тараса Шевченка:

Переможниця Ігошина Олеся 7-Б (уч. Дерябіна Г.Б.)

Лауреат Зогова Ксенія 6-А (уч. Дерябіна Г.Б.)

З основ економіки:

Бакланова Ольга 9-В — ІІІ м. (уч. Нікітенко Н.М.).

З правознавства: 

(уч. Кривощапова Н.І.)

.

Скиба Марина 9-Б — І м.

Павлова Ірина 10-А — ІІ м.

Репетій Катерина 10-М — ІІІ м.

Буряченко Влада 9-В — ІІІ м.

.

Призери першості Донецької області

з л/а багатоборства та легкої атлетики:

Гурей К. — І м. (60 м, біг з бар’єром), І м. (150 м), І м. (600 м)

Альохіна О. — ІІ м. (стрибки у довжину), ІІІ м. (600 м)

Клименко Є. — ІІІ м. (багатоборство)

Мартинюк М. — ІІІ м. (60 м, біг з бар‘єром), ІІІ м. (60 м), ІІІ м. (150 м)

Файзуллаєва С. — І м. (300 м), І м.  (600 м)

Файзуллаєв Р. — ІІ м. (600 м)

Дегтяр В. — ІІІ м. (600 м)

Шерматова Р. — ІІ м. (естафета)

З трудового навчання:

Савченкова Олександра 8-А — ІІІ м. (уч. Савченко Т.В.)

Переможці ІІ етапу міського конкурсу
з української мови ім. П. Яцика:

Аксенкова Сусанна 6-А — ІІ м. (уч. Дерябіна Г.Б.)

Нерезова Тетяна 9-Б — ІІ м. (уч. Щербан О.В.)

Савченко Катерина 10-Б ІІІ м. (уч. Ковальова І.О.)

З математики:

Єпіхов Юрій 10-Б — І м (уч. Данько Л.Г.)

Скіба Марина 9-Б — І м. (уч. Самойленко Л.С.)

Гарб’як Анастасія 7-А — ІІІ м. (уч. Маналатій С.Б.)

З хімії:

Єпіхов Юрій 10-Б — І м. (уч. Тарханова Л.І.)

Скіба Марина 9-Б — ІІІ м. (уч. Борова О.А.)

З російської мови:

Штирікова Марія 8-А — І м. (уч. Панкова О.В.)

Пац Еветта 8-А — ІІ м. (уч. Панкова О.В.)

З української мови:

Пац Еветта 8-А — І м. (уч. Ковальова І.О.)

Нерезова Тетяна 9-Б — ІІІ м. (уч. Щербан О.В.)

З історії:

Легостаєв Іван 8-А — І м. (уч. Рубежанська Т.І.)

Скіба Марина 9-Б — ІІ м. (уч. Рубежанська Т.І.)

Буряченко Владислава 9-В — ІІІ м. (уч. Рубежанська Т.І.)

Єпіхов Юрій 10-Б — ІІІ м. (уч. Рубежанська Т.І.)

З фізики:

Репетій Карина 8-А — ІІІ м. (уч. Єригіна О.В.)

Єпіхов Юрій 10-Б — ІІ м. (уч. Сухаревська О.Є.)

З біології:

Легостаєв Іван 8-А — ІІ м. (уч. Борова О.А.)

З географії:

Легостаєв Іван 8-А — ІІІ м. (уч. Саморядова Ю.М.)

кубок переможця

Переможцями краєзнавчої олімпіади стала команда «Лідер» (уч. Саморядова Ю.М.):

Скіба Марина 9-Б

Маматченко Микита 10-Б

Богачук Олена 10-Б

Макаров Макар 10-Б

Васильченко Ярослав 10-Б

Белокобильський Євген 9-Б

Нагороди закладу

2013 р.

Нагородження за активну участь і представлення освітніх інноваційних технологій.

2011 р.

Перемога у виставочному рейтингу в номінації «Упровадження в навчально-виховний процес середнього освітнього закладу інноваційних педагогічних технологій».

……………………………..


2010 р.

Лауреат Всеукраїнської громадської акції «Флагмани Освіти та Науки України».

…………………………………..

Нагороджений медаллю Петра Горлова.

2009 р.

Нагороджений Дипломом Міністерства освіти і науки України, Академії педагогічних наук України за особливий внесок у розвиток освітніх інновацій.

…………………………………….

2007 р.


Директор Ісакієва Л.В. — дипломант Всеукраїнського конкурсу «Сто кращих керівників шкіл України».

……………………….

2006 р.

Лауреат Всеукраїнського конкурсу «Сто кращих шкіл України» у номінації «Школа педагогічного пошуку».

………………………………………..

Досвід діяльності закладу активно представлений на міському, обласному та Всеукраїнському рівнях

2007 р.

На обласній науково-практичній конференції «Модернізація системи управління освітою на державно-громадських засадах».
На Всеукраїнській науково-пошуковій конференції «Модель компетентного випускника 12-річної школи: сутність, пріоритети, пошук відповідей на виклики ХХІ століття».

2008 р.

На Міжнародній науково-практичній конференції «Компетентнісно орієнтована освіта: досвід, проблеми, перспективи». Читати далі »

Нагороди та досягнення учителів закладу

Ісакієва Людмила Вікторівна, директор НВК, «Заслужений працівник освіти України», лауреат Премії Верховної Ради України, учитель російської мови та літератури — знак «Василь Сухомлинський», медаль Петра Горлова,  знак «Визнання» Горлівської міської ради у номінації «Кращий працівник освіти»

Бабак Наталія Анатоліївна, заступник директора, учитель математики — «Заслужений вчитель України»

Голодюк Людмила Миколаївна, учитель німецької мови — знак «Визнання» Горлівської міської ради у номінації «Кращий учитель року»

Кузнецова Лариса Борисівна, учитель російської мови та літератури — знак «Визнання» Горлівської міської ради у номінації «Кращий учитель року»

Учителі, нагороджені знаком

«Відмінник освіти України»

Ісакієва Людмила Вікторівна, директор НВК, учитель російської мови та літератури

Кузнецова Лариса Борисівна, заступник директора з НМР, учитель російської мови та літератури

Бабак Наталія Анатоліївна, заступник директора, учитель математики

Якуніна Валентина Павлівна, учитель української мови та літератури

Гноєва Людмила Василівна, учитель української мови та літератури

Корнієнко Неллі Петрівна, учитель російської мови та літератури

Кривощапова Наталія Іванівна, учитель історії, правознавства

Дьомочка Неля Петрівна, учитель фізики

Самойленко Людмила Сергіївна, учитель математики

Данько Людмила Гаврилівна, учитель математики

Тарханова Людмила Іванівна, учитель хімії

Голодюк Людмила Миколаївна, учитель німецької мови

Ісакієв Валерій Дмитрович, учитель трудового навчання, креслення

Нікітенко Ніна Миколаївна, бібліотекар


Переможці конкурсу

педагогічної майстерності «Учитель року»

Бабак Наталія Анатоліївна, заступник директора, учитель математики — переможець конкурсу «Учитель року» — «математика»

Голодюк Людмила Миколаївна, учитель німецької мови — переможець конкурсу «Учитель року» — «німецька мова»

Маналатій Світлана Борисівна, учитель математики — переможець конкурсу «Учитель  року» — «математика»

Кузнецова Лариса Борисівна, заступник директора з НМР, учитель російської мови та літератури — переможець конкурсу «Учитель року» — «зарубіжна література»

Кривощапова Наталія Іванівна, учитель історії, правознавства — переможець конкурсу «Учитель року» — «правознавство»

Денисова Інна Олександрівна, учитель англійської мови — переможець конкурсу «Учитель року» — «англійська мова»

Рубежанська Тетяна Іванівна, учитель історії — переможець конкурсу «Учитель року» — «історія»

Тарасюк Олена Вікторівна, заступник директора, учитель початкових класів — переможець конкурсу «Учитель року» — «початкові класи»

Луньова Яна Іванівна, учитель початкових класів — переможець конкурсу «Учитель року» — «початкові класи»

Данилова Ірина Олександрівна, учитель російської мови та літератури — переможець конкурсу «Учитель року» — «зарубіжна література»

Звягінцева Ірина Миколаївна, учитель музики — переможець конкурсу «Учитель року» — «музика»

Сокіл Світлана Олександрівна, учитель англійської мови — переможець конкурсу «Учитель року» — «англійська мова»

Гулага Анастасія  Олександрівна, учитель української мови та літератури — переможець конкурсу «Учитель року» — «українська  мова та література»

вчитель англійської мови

Святий Миколай

Традиційними стали для нашої школи свята на честь Святого Миколая, на яких панує тепла атмосфера щастя. Діти грають, співають, танцюють – відпочивають душею. Крім того, в такі дні вшановуються переможці міських предметних олімпіад, конкурсів.

.

Цей рік не став виключенням. До нас знову завітали ангели від доброго Миколая, які принесли із собою радість та посмішки. Подарунки отримали всі: переможці і призери олімпіад, інтелектуальних і творчих конкурсів, спортивних змагань, і, звичайно, діти пільгової категорії.

.

Хочеться сказати слова щирої подяки спонсорам цьогорічного свята: директорові нашого ліцею Л.В. Ісакієвій, яка вручила грошові стипендії неодноразовим переможцям міських олімпіад Єпіхову Юрію (10-Б), Легостаєву Івану (8-А) та Скібі Марині (9-Б).

.

Завдяки допомозі директора ПП «Владушка» Імануілової О.В. учасники свята смакували  яблучний пиріг та солодощі.

Щирі слова надсилаємо і директорові ПП «Колегія» Головкіній О. А., яка приготувала презенти переможцям та дітям, які потребують особливої уваги.

Діти залишилися задоволені та з нетерпінням чекають на наступні свята.

ФОТОЗВВІТ

Прес-центр

Как быть успешным учеником

Учение по своей природе очень сложный процесс. Эффективность учения во многом зависит от того, насколько личность организована, умеет руководить своей деятельностью.

Памятка для тех, кто занимается самообразованием

  1. Придерживайся режима: занятия в одно и то же время облегчают работу.
  2. Работай в проветренной комнате: свежий воздух активизирует деятельность мозга.
  3. Во время занятий соблюдай правильную позу: это предупреждает преждевременное утомление.
  4. Делай короткие перерывы после каждого часа занятий и между занятиями по разным предметам.
  5. Чередуй умственную работу с физической. Смена деятельности — лучший отдых.

Основной источник информации при самообразовании — это учебник.  Как правильно работать с учебником?

Памятка для работы с учебником

  1. Прочитайте текст, но не слишком быстро, чтобы осмыслить прочитанное.
  2. Выяснить непонятные фрагменты.

  3. Разделить текст на завершённые смысловые части.
  4. Выявить в каждой из них ключевые слова (фразы), определения.
  5. Перескажите текст по составленному плану.
  6. Ответьте на вопросы в конце параграфа.

От того, как правильно будет организовано выполнение домашних заданий, будут зависеть результаты работы.

Памятка для подготовки домашних заданий

  1. Приступай к занятиям только после отдыха.
  2. Готовь уроки «сегодня на сегодня»: это лучшая профилактика забывания.
  3. Начинай работу с установкой запомнить надолго.
  4. Начинай с более сложных заданий.
  5. В процессе работы чередуй занятия по предметам различных циклов.
  6. Постоянно контролируй качество выполненных заданий.

Социальное партнёрство школы

1 декабря на базе нашего учебного заведения состоялось расширенное заседание Координационного совета Ассоциации руководителей  школ Украины Донецкой области.

Место проведения этого мероприятия выбрано неслучайно.

В январе 2010 г. директор УВК «ОШ І-ІІІ ст. № 14 – многопрофильный лицей «Лидер» Исакиева Л.В. была избрана её председателем. Под её руководством за год была проведена огромная работа.

Донецкая организация Ассоциации насчитывает 200 членов из 15 городов и районных центров области. В неё входят лучшие школы нового типа, активно участвующие в экспериментальной работе, участники Всеукраинских и Международных Форумов, конференций, выставок.

Среди них и 5 школ Горловки: УВК «ОШ І-ІІІ ст. № 14 – многопрофильный лицей «Лидер», УВК «ОШ І-ІІІ ст. № 12 – многопрофильный лицей», УВК «ОШ І-ІІІ ст. № 85 – медицинский лицей», УВК «ОШ І-ІІІ ст. № 25 – многопрофильный лицей «Успех», «ОШ І-ІІІ ст. № 53 – многопрофильный лицей».

На состоявшемся заседании обсуждался актуальный вопрос современности: «Социальное партнёрство как необходимое условие формирования образовательной среды современного учебного заведения».

Поэтому со стороны городского головы г. Горловки Клепа Е.В., начальника управления образованием Кружилина Н.И., директора городского методического центра Починок С.И. данный вопрос вызвал глубокий интерес. Что ещё раз подчеркнуло единство городской власти и школы в вопросе создания современной образовательной среды.

Поздравляем победителей конкурса «Юные дарования»!

Гранин Даниил 7-А — 1 место

Енютина Валентина 10-А — 3 место

Вара Дарина 4-Б — лауреат

Юные дарования

Поиск
Рубрики
Архивы